OPEL CORSA 1.0 BENZIN -01

Shitet nga: arjani 21 Tet 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Opel corsa.973 kubik.kamio manuale 5 marshe.km 130 mij.taksat e porsa prera.4.5 litra per 100 km.ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike.cmimi 2000 euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim