OPEL CORSA -07

Shitet nga: mandi 07 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR   5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Opel CORSA___> Makina me dogan .esht makin e sapo ardhur ne gjendje perfekte.
Cilindrata 1.2 me benzin , dhe me impjant gazi , me tavan xhami , me radio origjinale , goma te reja .120.000 km.

CEL: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim