OPEL CORSA -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 07 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
OPEL CORSA 2000.manual,benzin 1.4 ,me dogane te paguar ,me klima.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim