OPEL ASTRA BENZIN -06

Shitet nga: ilir 16 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME SHERBIME TE BERA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2015 DHE EM SIGURACION KASKO,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim