OPEL ASTRA 2.0 NAFT -02

Shitet nga: niku 14 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Tiranë
OPEL ASTRA 2.0, 2002 , TARGA E REJA TAKSA DHE SIGURACIONI TE PRERA SHERBIMET TE BERA TE GJITHA SHUME EKONOMIKE VETEM 6LITRA PER 100KM. ME KLIMA TRONIK ,CD PLAYER, DISQE AULUMINI CMIMI: 2000 EURO I DISKUTUSHEM NR : 0673000161 DHE 0693225414
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim