OKAzZzION MERCEDES C-class

Shitet nga: berti 20 Maj 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet C-klasse Avangarde 270 full option
-KAMBIO TRONIC
-KLIMA BIZONE
-SENSOR DRITASH
-SENSOR PARKIMI PARA MRAPA
-SENSOR SHIU
-SENDiLJE ELEKTRIKE
-SENDILJE ME NGROHJE
l-LARJE FENERESH
-NAVIGATOR I MADH
-DRITA XENON
-DISQE ALUMINI 17 SHUM TE VECANT
-GOMA MICHELIN ORIGJINALE TE BLERA NE GJERMANI
-NGJYRA GRI SHUME I PASTER PA ASNJE GERVISHTJE
-TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE MULTIFUNKSIONALE
-SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE
-KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
-KM 157000 ORIGJINALE
i ardhur nga GJERMANIA
MAkina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike,motorrike dhe nga pamja e jashtme pa asnje shenje,
me dokumenta te rregullta dhe dogan e paguar!!shume ekonimike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim