OKAZION VW pasat 1.9 TDI nafte, manual me naviga..

Shitet nga: Pasat 21 Krr 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
VW pasat 1.9 TDI nafte viti 2006 manual. Me navigator, bluetooth dhe disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Nr cel. 0674459722 ose 0682614624
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim