OKAZION VW Golf 4 1.9 -00

Shitet nga: Shpetim Neza 01 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golf 4 1.9 nafte shum ekonomike me letra te rregullta deri ne korrik 2015
Makina edhete ne gjendje shum te mir motorrikedhe xhenerike, servis i sapober ne itali ,4 goma te reja te sapo vendosura , kondicioner , airbag, xhama elektrik , makina eshte shum e paster si nga pamja e jashtme dhe nga pamja e brendshme nuk ka asnje gervishtje .
Makina shitet per shkak mos perdorimi dhe per mmentin ndodhet ne Itali
cmimi 2600 € i diskutueshem .
TEL : 0698964323
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim