OKAZION:Renault- Clio 1.5-Diezel Viti- 2004 ,4- ..

Shitet nga: Olgert 20 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes: Renault -Clio , 1.5 - Diezel - Turbo ,Fundi i Vit i- 2004, privat 1 dore, dekumenta te rregullta ,targa te rreja, AA - siguracjon, -taksa,- leje - qarkullimi,- paguar per 1 vite mbarojne ne shkurte 2014, e pa goditure ,220- km ne ore, kondicjoner, eshte mbushur bomla e kondicjonerit ne germany, kilometrat e veta Origjinale 134 212 , ngjyrr grri - metalixato,5 -porta, me dogan te paguarr, ka ardhurr nga gjermania , sherbimete jane bere te gjitha me liberr, sapo i jan ndruar vai filtra ,rrip faze , nuke i mungon as gje, eshte perfekt 100% , sedilje i ka shume te mbajtura pa ferkume, ne gjendje shume te mire, radio -cd+ komand nga timoni, xhama - elektrik, pasqyra- elktrik, gomate ne gjendje shume te mire, antifurd- 2, arxhon shume pake karburante eshte shume ekonomike - 4- litra pere 100-km, gjentje teperre te mire Motorrike dhe Xhenerrike. eshte e gacme per cdo prove , Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim