OKAZION Mercedes C220cdi-02 AUTOMATIK SENSORE LE..

Shitet nga: Denis 05 Qer 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Merceds C220 cdi disqe HAMMAN origjinale , kambjo automatike tip-tronik , sensore parkimi origjinale , tapiceri lekure , sedilje me ngrohje dhe komandim elektrik , pasqyra dhe xhama me komandim elektrik , makina ka ! Cmimi me dogane te paguar 5600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim