OKAZION Ford focus 1.8 nafte -04

Shitet nga: arjan 15 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Tiranë
Ford focus 3 porta 1.8 diesel ngjyra e zeze ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..2750euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim