OKAZION Audi A3 1.9 TDI -vitit 2001

Shitet nga: Aaa3 06 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi a3 lloji karburantit diesel 1.9 TD-I(e kuqe) viti prodhimit 2001 Me targa dhe dokumenta te rregullta...Kambio manuale me 5 marsha,klima,4 airbag,abs,esp...mbyllje qendrore me pult xhama dhe pasqyra elektrike.disqe alumini....
makina eshte shume e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte sic paraqitet ne foto,ngjyre gri metalixato me tapiceri te zeze..
KONSUMI mjaft ekonomike 4.1L per 100km autostrade
5.5L per 100km e kombinuar
6.5L per 100km urban
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim