OKAZION...VW GOLF 1.9 TDI....01..I DISKUTUSHEM....

Shitet nga: GOLF 29 Nën 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR   3 500 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE...........
1.9 ..TDI DY TE KUQE...6 MARSHA....
ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2015......
NGJYRA E ZEZ METALIZAT.......
MBYLLJE QENDRORE ME PULT ME DY QELSA.......
SINJAL ALARMI........
GJAMA ELEKTRIK......
PASQYRA ELEKTRIKE ME THARJE.......
KLIMATRONIK........
RDS....ME TAQ....MP3..KART MEMORY....USB....BLUTUTH...TELEFON...
SENDILE SPORT PACET......
TIMON ME REGJISTRIM.......
BOLD KOMPIUTER.......
SUPER SPORT DHE SHUM E SHPEJT .........
ME TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim