OKAZION!! Shitet Mercedes-Benz C 220 dizel -06 1..

Shitet nga: Klodi 03 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion.. Shitet Mercedes-Benz C220 vit prodhim i 2005 ne gjendje shume te mire,automatike. Ka 134.000 KM origjinale te vetat,kambio atutomatike, navi i madh,komanda ne timon etj. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur kryesisht brenda tiranes, dhe jane kryer gjithmone sherbimet. Eshte me dekumenta te rregullta. Ose nderrohet me makine me te vogel + diferencen. Cmimi per nderrim llogaritet 7500 Euro!

Cmimi 7200 euro! Ju lutem bleres serioz! Kontakt ne 0682060642
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim