OKAZION - FORD FOCUS 1.6 DIESEL -05

Shitet nga: Alban 12 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 800 LEK

Komuna: Tiranë
FORD FOCUS SW,1.6 NAFTE,VITI 2005.

- Hapje/Mbyllje qendrore 2 celesa
- Xhamat elektrike
- Pasqyra elektrike
- Sedilje per lartesi/thellesi sipas deshires
- Drita mjegulle
- Kompjuter bordi
- Klima
- Timoni selektiv komfort/standart/sport
- ABS
- AIRBAG
- Disqe yll alumini 16'
- Radio/CD/DVD/FLASH ME EKRAN
- Etj...

E sapo ardhur nga italia
Sapo targuar AA 127 KO
Km origjinale 210000
Sherbime te sapo kryera,makina esht ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove.

Dokumenta te rregullta deri ne NENTOR 2015.

CMIMI : 4800 €,i diskutueshem .
NR CEL 1 : 0698609069
NR CEL 2 : 0694570607
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim