OKAZION!!! Shes makine Mercedes-Benz C-Class 220..

Shitet nga: Gerald Bali 05 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
Airbag, ABS, Kasetofon me CD.
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.

Te interesuarit te kontaktojne:
Gerald Bali
Cel:0692571933
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim