OKAZION.....Shes BMW 730 dizel -06 perfect condi..

Shitet nga: auto-adi 14 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes super bmw 730d e65 right drive, ngjyre gri ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, me letra shqiptare te paguara per nje vit, disqe 20 inch. e theksoj ne gjendje perfekte,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim