OKAZION "," BENZ S 320 CDI LUNGO ME DEKUMENTA '

Shitet nga: Bleri 23 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz S 320 lungo me nafte me dogane te paguar dhe targa te reja te gjitha letrat e sapo bera,,,timon anglez ne gjendje te perkryer,,,ngjyra kuqe e erret ose ndryshe vishnje me kit te amg look I 2011 eshte shum I bukur me kilometra origjinale te vetat mund ta kontrolloni ku te doni,,,makina nuk eshte perdorur ne shqipri,,,per me shume info tel 0698998219 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim