OKAZION!!!!! Audi A6 2.7 TDI -08

Shitet nga: klint 03 Maj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A6 2.7 TDI
Viti 2008 ,makina ka kilometrat origjinale dhe mund te kontrollohen ne cdo vend,te cilat i ka dhe ne librin e sherbimeve.
Ka 4 goma te reja te sapo vena,Makina ka te vecant 8G qe domethen 7 marsha + Retro
Marshat i ka ne timon F1 paket sport,harxhon ne linj 5,7 litra per 100 km
Nuk ka asnje lloj gervishtje si llamarin,Nga ana xhenerike nuk ka asnje munges sepse esht mbajtur ne menyr maniakale..ku makina ka dhe historikun e saj te Porche Albania.Makina esht perfekte

Shitet per arsye personale..... Cmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim