OKAZIO FORD ESKORT VITI 1993,1.8 BENZIN ,MANUAL,..

Shitet nga: Haziz TIRANE 21 Krr 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA NE GJENDJE PUNE ,ME SIGURACION DERI NE NENTOR,MOTORRIKE XHENERIKE E MIRE .KA NEVOJE PER SHERBIME ELEKTRIKE PER GJENDJE PUNE ME TE MIRE DHE NJE ZEVENDESIMI I MINIMUMIT..PRA ME NJE SHERBIM RRETH 2OO EURO BEHET E KOMPLETUAR PER PUNE NE MENYRE SHUME TE MIRE.DISPONOJ PJESE REZERVE BASHKE ME MAKINEN. MOTORR 1.8 : 75 KW . MAKINE FAMILJARE PORTOBAGAZH. ESHTE E PAISUR ME SISTEM ALARMI,KA DY QELSA DHE NJE I PERDORUR CMIMI 800 EURO I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim