OFERTE deri me dt 1 ..shitet 1300€ .i padiskutue..

Shitet nga: valmir 29 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Lancia Y model 2002. 1.2 Benzin Xhama elektrik kondicioner Mbyllje qendrore dhe sistem alarmi Kambio manuale Ne gjendje perfekte dhe me kilometrat origjinale me dogane dhe taksa te sapo prera. e shes per probleme familjare ...0686950060...........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim