OFERT!!!!!!!!!!!!!!!!!Ford Galaxy diesel -01

Shitet nga: Edis 03 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Komuna: Tiranë
Ford galaxy 01 nga 3500 euro ne 3150 euro vetem per disa dite.me dokumentacion te rregullt dhe targa AA.Faleminderit per mirkuptimin!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim