Nissan X-Trail -03

Shitet nga: shkelqim 27 Jan 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shitet Nissan X-TRAIL, viti prodhimit 2003. Nafte 2.2 ,condicioner, xhama dhe pasqyra elektrike,ABS,disqe aluminum,goma te reja.Me targa tirana, taksa +kualidim te paguara deri me 11 dhjetore 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim