tirane

Shitet nga: nisan 12 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Pathfinder
nisan 4×4..full.6+1.marrshe..e shpejt..me 4.pistona..ne llojn.e vet esht ekonomike...makina ka 6 .muaj.ka ardhur.nga suedija...bejm dhe ndrrim.me makin tjeter.+.-...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim