Nissan Navara

Shitet nga: Gezim 15 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara

Opsionet :

·Sistem frenimi ABS+EBD
·Airbag për shoferin dhe pasagjerin
·Airbag anësore
·Pilot automatik & Limitues shpejtesie
· 6 altoparlantë
· Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
· Drita automatike
· Sedilje elektrike
· Leve e marshhit e veshur me lëkurë
· Pilot automatik & limitues shpejtesie
·Mbyllje qëndrore me pult
·Kondicioner automatik me dy zona komand
·Pasqyra me komandim elektrik
·Disqe Alumini
·Ngjyra Metalizato
· Drita mjegulle
· Sensor shiu
· Radio me komanda në timon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim