Nissan micra -96

Shitet nga: luan 04 Krr 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
makina shitet per arsye mosperdorimi esht ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorike e gateshme per cdo lloj prove, e theksoj esht shum ekonomike. FLM per mirkuptimin me respekt Luani
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim