Nissan Primera benzin -96

Shitet nga: genti 18 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet benz 200 benz 190 dhe nje nisan primera.cmimi okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim