Nissan Primera 2005 -05

Shitet nga: Turi 14 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Nissan Primera, kambio manuale, viti i prodhimit 2005, nafte motorr 2.2 full option, kamera per parking, sedilje lekure me ngrohje, cruise controll, navigator, kondicioner dhe klima, disqe alumini, drita xenon dhe shume extra te tjera . Makina eshte me targa dhe timon Anglez. Cmimi €3300. Tel 0699557197
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim