Nissan Patrol diesel -94

Shitet nga: Enea 19 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Nisan Patrol Fuoristrad 2800cv ne gjendje shume te mire pune ,me kondicioner dhe te gjitha letrat ne rregull
Per te apasionuarit e aventures dhe udhetimeve ne rruge dhe pa rruge kjo eshte makina ideale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim