Nissan Navara 2.5 dizel -04

Shitet nga: bajram sula 11 Qer 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Nissan navara 2.5 nafte e sapo ardhur nga Anglia
Me dogane te paguar (targa te reja ) me klima condicioner
Ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike

Timon hidraulik , kamio manuale , ABS , xhama elekrtonike , radio cd ... shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim