Nissan Micra dizel -03

Shitet nga: saimir 01 Qer 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
nisan micra fundi i vitit 2003 me kondicioner,airbag,abs me dogan te paguar e sapo ardhur nga italia ne gjendje shume te mire si motorrike dhe gjenerike,me sherbime te kryera dhe tapiceri e paster,shume ekonomike dhe familjare 1.4nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim