Nissan Micra benzin -96

Shitet nga: mikra 30 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Tiranë
shitet per per nje makine me te madhe 950 benzin shum ekonomike kilometrat i ka origjinale 78mije dhe letrat i ka per nje vit pra ne gusht 2015 ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim