Nissan Micra,2005 ,KLIMA, NAFTE ,ME DOGANE, 3200..

Shitet nga: Ilir 01 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
NISSAN MICRA , VITI 2005 , MOTORR 1.5 NAFTE ,133.000 KM , CD , KLIMA , OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , ME 3 PORTA , NGJYRE GRI E ERRET , NE GJENDJE PERFEKTE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3200 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim