Nissan Micra -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Nissan Micra 2000 ,manual,benzin,me dogane te paguar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim