Nissan Almera 2.2 diezel -04

Shitet nga: NIKU 19 Qer 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
nisan almera 2004 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike ,kondicioner dhe komanda te timoni.pa targa me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim