Nissan 200 SX diesel -96

Shitet nga: Vladimir 18 Dhj 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Nissan nafte me 4prta 4x4 cc 2500 viti 1996 me kl 90000 te verterà eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta Ka mbi 1 vit e pak qe eshte ne shqipri dhe sesht fare e pA perdorur dhe me e mira eshte konsumi max 6L ne 100 kl sepse eshte pa turbo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim