New beetle -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 22 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN new beetle 2002 , manual, diezel, me dogane te paguar me klima .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim