Nderrohet me motorr motorr motorr

Shitet nga: menelaos muca 21 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Renault twingo 1.2 benzin gaz ne gjendje perfekte. Sedile lekure ,disqe dhe armotizator sportive, me baxho qe hape komplet,impiant muzike, me impiant gazi ,marmite sportive.Shum ekonomik dhe shum i pershtatshem per qytet. 1500 euro Nderrohet me motorr sportiv ose tip Harley
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim