NISSAN MURANO BENZIN -05

Shitet nga: Endi 03 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
kambio automatike , sedilje elektrike/ ngrohje te levizshme sipas deshires dhe me memorie , baxha xhami , xhama te erret mbrapa , super xenon , 4 goma aktive , klima conditioner , makina ka 135 mij km eshte i vitit 2005 ka impiant gazi te cilin e ka afer nje vite eshte montuar ne itali. konsumi mesatar 12l/100km makina ka dhe shum extra te tjera per me shum kontaktoni cmimi diskutueshem , oraret 8:00-22:00
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim