NISSAN MICRA 2004, KLIMA , AUTOMAT , ME TARGA , ..

Shitet nga: Ilir 24 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
NISSAN MICRA , VITI 2004 , MOTORR 1.2 BENZIN , KLIMA , KAMBIO AUTOMATIKE , CD , OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , TAVAN XHAMI , DISQE ALUMINI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 153.000 KM , ME TARGA , DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2015 , CMIMI : 3200 EURO , CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim