Mitsubishi Pajero dizel -03

Shitet nga: redi 08 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR   8 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Shitet Mitsubishi pajero di-d full option.xhama Te zinj original.baxho.pasqyra me palosje.sallon lekure.sedilje me ngrohje.fener xeno.llaska.goma Te reja..sherbime motorrike dhe xhenerike Te sapo kryera..e gatshme per cfardolloj kontrrolli.cmimi eshte I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim