Mitshubshi Pajero -99

Shitet nga: Edmondi 24 Nën 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.Ardhur nga Gjermania.Eshte shume e paster si jashte dhe nga brenda me tapiceri shume te paster.Eshte perdorur vetem nga nje dore dhe eshte makine qe qendron ne garazh.Ka rezerve ne rast nevoje edhe disk freksioni dhe dy amortizatore te ri te blere ne Gjermani.Asnje here nuk ka bere aksident.E gatshme per cdo lloj kontrolli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim