Mitsubishi Space Star benzin -99,shitet , nderro..

Shitet nga: Tani 07 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mitsubishi space star.Makina eshte me dogane dhe e targuar me targa te reja,dkumentacioni dhe sigurimi jane te vlefshem deri ne shkurt 2015,xhama elektrik,kondicioner,tapiceri lekure,cilindrata 1.3benzine dhe gaz.impianti gazit montuar ne fabrike.eshte shume ekonomike dhe me nje mbushje prej 3000leke gaz ecen 290km.ky konsum behet fjale per brenda ne qytet.

Mund dhe te nderrohet me SMART for two 600cc.

Kush eshte I interesuar mund te kontaktoje ne nr e tel:
0697574046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim