Mitsubishi Space SAtar 1.9 Disel -02

Shitet nga: andi 14 Krr 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mitsubishi space star motorr 1.9 disel DID ngjyre gri xhamat t elektrik kondicioner ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me dogan te paguar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim