Mitsubishi Pajero dizel -00

Shitet nga: Ani 02 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mitsubishi Pajero ne gjendje te shkelqyer . Makina eshte e mbajtur shume mire ka 205.000 km dhe ka nje motorr te fuqishem 3200 cc . Makina eshte me targa dhe me letra .
Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Makina eshte e gatshme per çdo prove.
''CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM''
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim