Mitsubishi Pajero Sport 2.8 -96

Shitet nga: Biken 10 Dhj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina Esht ne Gjendje perfekte!
Letra te sapo paguara!
Sherbimi i sapo bere!
Klima Tronik! I Punon shum mire!
Xhama te zi fabrikisht
Esht Sport ne motor dhe ne Kabine!
Makina esht e ruajtur Pavarsisht qe ne foto esht e pa lare!!!


"Mund te sjellim ne gjithe Shqiperi nese jeni bleres Serioz"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim