Mitsubishi Pajero Sport 2.5 dizel -00

Shitet nga: Agron Koci 02 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makine foristrade Mitsubishi Pajero Sport 2.5 nafte, 4x4 me 4 porta, ngjyre vishnje, mauale, sendilje me shin, xhama elektrike para dhe pas, pasqyra elekttrike, me airbag.
Makina eshte ne gjendje perfekte, e sapo ardhur nga italia. me dogane te paguar.
Cmimi i diskutushem 5000 Euro.

Makina sapo eshte kualiduar dt 31/03/2014, dhe me siguracion per 1 vit deri 015.
full servis, me te gjitha sherbimet e bera, e kompletuar, ka edhe 4 gamo rezerv.
ka edhe kater amotizatore te ri qe kushtjne 300 euro
Numra kont. it. +39 3403135418 ky numer eshte i hapur.
Numri shqip. +355686217155 gimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim