Mitsubishi Pajero 2.5 diesel -02

Shitet nga: gurgaci 28 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makine foristrade MITSUBISHI SHOGUN SPORT me motorr nafte 2.5 TD manuale e vitit 2002 me letra dhe targa shqiptare, ngjyre e zeze , sedilje lekure, xhama te zi te shenuar ne leje qarkullimi, kasetofon origjinal, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike po ashtu dhe tapiceria si brenda dhe jashte.
timon ne krahun e djathte.

Telefon:
0686989797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim