Mitsubishi Pajero -99

Shitet nga: nesti 18 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 200 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET Mitsubishi Pajero 1999-2000 nafte ne gjendje shume te mire 4x4 shume e fuqishme dhe e bukure sic shihet edhe ne foto , Motor 2800 Turbo harxhon 11L per ne trafik dhe 8L ne rrug te largta .Sherbime te sapo kryera .. Na kontaktoni per me teper !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim