Mitsubishi Lancer 1.3 benzin -06

Shitet nga: Mitsubishi Lancer 12 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mitsubishi Lancer 1.6 Benzin sportive super e shpejte dhe ekonomike.Me dokumenta te rregullta shqiptare dhe me targa te reja AA.Me fenere xenon dhe me kilometra origjinale. Per me shume informacione mos hezitoni te kontaktoni.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim